Kaleidoskop so zvieratkami kovový 18cmKaleidoskop vo forme ďalekohľadu umožňuje zazrieť pestrofarebné telieska, ktoré sa vďaka vnútorným zrkadlám usporiadavajú pri otáčaní do rôznych tvarov. Veľkosť 18 cmBalenie : 6 kusovCena je uvedená za 1 kusPosielame podľa skladovej dostupnosti!!!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331048601 |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Hmotnosť: | 0,16 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 6 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
