Kocka hracia 8cmPríjemne strávené popoludnie pri hraní s kockami je ideálne, keď je vonku zlé počasie. Existuje veľa možností a kombinácií, môžete hrať o drobné odmeny, ktoré si deti určite radi nechajú sľúbiť. Rozmery: 8 x 8 cmPenová kockaV prípade celého balenia: 12 kusov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 3 rokov |
|---|---|
| EAN: | 8590331049202 |
| Dĺžka: | 8 cm |
| Šírka: | 8 cm |
| Hmotnosť: | 0,045 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
