Kôň 13cm 3 farbyKrásny kôň s dlhou hrivou. Tri farby na výber. Materiál: plastFarby: sivá, béžová, hnedáVeľkosť: 13 x 10 x 3 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Figúrky zvierat |
|---|---|
| EAN: | 8590331972999 |
| Dĺžka: | 4,5 cm |
| Šírka: | 15,5 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 0,070 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
