Kosačka na trávu s efektmiDeti tak môžu tráviť čas vonku na vzduchu. Detská kosačka vhodná pre každého malého pomocníka. Rozmery: 30 x 25,5 x 50 cmSvetelné a zvukové efektyBatérie 2 x AA nie sú súčasťou balenia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 8590331047277 |
| Dĺžka: | 33 cm |
| Šírka: | 19 cm |
| Výška: | 26,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,85 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
