Košík-vozík nákupný 2v1Každá správna malá gazdinka potrebuje na nákupy svoj nákupný vozík. Tento červený nákupný vozík má 60cm výšku a je ľahko umývateľný. Rozmery: 29 x 23,5 x 60 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynky, spotrebiče, pokladničky, domčeky a nábytok |
|---|---|
| EAN: | 8590331047215 |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Šírka: | 28,5 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
