Kreatívna sada drôtiky a pompom guličkyFarebné drôtiky a pompom guličky sú vhodné na rôzne dekorácie a kreatívne tvorenie. počet v balení 30 ksveľkosť drôtika 30 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreatívne hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331937080 |
| Dĺžka: | 13,5 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnosť: | 0,030 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
