Kufrík Panda 34cmLaminovaný kufrík vhodný na úschovu drobných pomôcok, hračiek, výtvarných potrieb, zmestí sa do neho formát A4. vyrobený z pevnej lepenky potiahnutej laminom s potlačoukovový zámok a madlorozmer: 34 x 23 x 10 cmnosnosť cca 2 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy a vrecká na prezúvky |
|---|---|
| EAN: | 8596424204275 |
| Dĺžka: | 34 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 0,49 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
