Lambada 30cmZábavná hra nielen na leto, určená pre dvoch hráčov. Jeden loptičku odhodí a druhý ho pomocou taniera na suchý zips chytá. 2 odrážacie disky 30 cm2 loptičky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 8590331047062 |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 32,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,39 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
