Lietadlo na zotrvačníkMalé lietadielko na zotrvačník s veselou tvárou. Lietadlo je v troch farbách. Veľkosť: 8 cmMateriál: plast Farba: oranžová, modrá, žltáUvedená cena za 1 ksV prípade celého balenia: 12 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 1 roka |
|---|---|
| EAN: | 8590331048458 |
| Dĺžka: | 8,5 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hmotnosť: | 0,04 kg |
| Vek: | 1+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
