Lietadlo stíhačka 17,5 cmVojenská stíhačka na zotrvačník z pevného a odolného plastu. Pri jazde stíhačky sa vrtuľky, ktoré sú zabudované v krídlach otáčajú. Veľkosť stíhačky: 17,5 x 13,5 x 7 cmFarby: modrá, sivá, hnedáUvedená cena je za 1 ksV prípade celého balenia 8 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorky, tanky, lode, vrtuľníky, lietadlá |
|---|---|
| EAN: | 8590331048441 |
| Dĺžka: | 17,5 cm |
| Šírka: | 13,5 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hmotnosť: | 0,070 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 8 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
