Lopta Basket Ball USA Basketbalová lopta v krásnom dizajne je vďaka kvalitnému zvršku z tvrdej gumy veľmi odolná voči akýmkoľvek vonkajším podmienkam. Prináša väčšiu kontrolu nad loptou a umožňuje lepší úchop lopty. Lopta je vhodná na vonkajšie a vnútorné použitie. Priemer cca 25 cmVeľkosť 7Kvalitný povrch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lopty a loptové hry |
|---|---|
| EAN: | 5202522003575 |
| Dĺžka: | 25 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Hmotnosť: | 0,610 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
