Lopta futbalová softMäkká penová lopta na tichý futbal. Veľkosť: 15 cmFarby: modrá, žltá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lopty a loptové hry |
|---|---|
| EAN: | 8590331047048 |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 14 cm |
| Výška: | 15,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,160 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
