Lopta volejbalová fialováLopta je určená všetkým, ktorí radi aktívne trávia čas vonku. Hra s loptou prospieva deťom a dospelým, napomáha rozvíjať koordináciu pohybov a zároveň nabáda k tráveniu voľného času na čerstvom vzduchu. Farebná volejbalová lopta vo veľkosti 5 je ideálna pre rekreačné hranie aj tréning. Výrazné farby uľahčujú sledovanie lopty počas hry. Veľkosť 5 Materiálové zloženie: vzduchová komora zo syntetického kaučuku, butylový ventilVeľkosť cca 23 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lopty a loptové hry |
|---|---|
| EAN: | 5202522039154 |
| Dĺžka: | 23 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 0,30 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
