Mačka naťahovacia 11,5 cmNaťahovacia mačka po natiahnutí pomocou kľúča skáče. Farby: žltá, biela, oranžová, modráVeľkosť: 11,5 x 7 x 5,5 cmVhodná od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Didaktické a motorické hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331047703 |
| Dĺžka: | 7 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,045 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 16 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
