Maliarske plátno s predlohou 20x20cmMaliarske plátno s predlohou o veľkosti 20 x 20cm + farby a štetec. Vhodné pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. 6 varianov: veľryba, slimák, chlapec, chobotnica, sova, včielkaveľkost: 20 x 20 cm + farby a štetec.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výtvarné potreby |
|---|---|
| EAN: | 8590331043996 |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 1,5 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hmotnosť: | 0,14 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
