Mikuláš ozdobnýOzdoba s vianočnou tématikou sprestrí váš domov počas týchto sviatkov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nálepky |
|---|---|
| EAN: | 5902643642065 |
| Dĺžka: | 12 cm |
| Šírka: | 1 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 0,010 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
