Mondo 15973 Valec na plávanie 173x5cmValec penový na plávanie. Dá sa využiť na veľké množstvo vodných aktivít, na hranie aj na cvičenie, napr. aqua aerobicu Vo vode je maximálne ohybná a krásne nadnáša. Veľkosť: 173 x 5 cmFarby : modrá, zelená, ružováVek : 6+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plavecké a potápačské potreby |
|---|---|
| EAN: | 8001011159734 |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 173 cm |
| Hmotnosť: | 0,14 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
