Mondo Plávacia doska Stitch 43cmDetská penová doska na plávanie je vyrobená z kvalitnej odolnej peny, ktorá veľmi dobre nadnáša. Môžete ju využiť v lete pri jazere, či v mori alebo v zime na plavárni. Dieťa drží plaveckú dosku z oboch strán rúčkami a kope nohami, čím sa poháňa vpred. Doska na plávanie slúži na nácvik rôznych plaveckých techník, na posilňovanie nôh ale aj na šantenie a hranie sa. Plavecké dosky patria medzi obľúbené univerzálne plavecké pomôcky, ktoré vedia využiť začínajúci, ale aj skúsenejší plavci. Vhodné pre deti od 3 rokovVeľkosť:43 x 31 x 3 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazény |
|---|---|
| EAN: | 8001011112517 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 3 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Hmotnosť: | 0,17 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
