Obal na zošity A4 rozšírený 110mic, sada 10ksKvalitný číry polypropylénový obal hrúbky 110 µm pre základné školy na zošity formátu A4. Balenie po 10 ks. Rozmer obalu: 44 x 32 cmBalenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky na zošity, obaly, zložky |
|---|---|
| EAN: | 8595097834789 |
| Dĺžka: | 44 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Vek: | 6+ |
| Balené: | v obale |
| Hmotnosť: | 0,180 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
