Obal na zošity A5/10ks číryKvalitný číry polypropylénový obal hrúbky 110 µm pre základné školy na zošity formátu A5. Balenie po 10 ks. Rozmer obalu: 22,5 x 30,8 cmBalenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky na zošity, obaly, zložky |
|---|---|
| EAN: | 8595097824407 |
| Dĺžka: | 30,8 cm |
| Výška: | 22,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,090 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
