Obal na zošity A6/10ks číryKvalitný číry polypropylénový obal hrúbky 110 µm pre základné školy na zošity formátu A6. Balenie po 10 ks. Rozmer obalu: 21,6 x 16,2 cmBalenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky na zošity, obaly, zložky |
|---|---|
| EAN: | 8595097824414 |
| Dĺžka: | 22 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,050 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
