Pavúk jazdiaci 12,5cmAktivácia jazdy tlačidlom na chrbte. Vyrobené z kvalitného plastu. Veľkosť: 12,5 cmUvedená cena je za 1 kusV prípade balenia obsah 9 ksFarby : čierna, červená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Od 3 rokov |
|---|---|
| EAN: | 8590331047680 |
| Dĺžka: | 10,5 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Hmotnosť: | 0,04 kg |
| Vek: | 3+ |
| Balené: | na voľno |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
