Peračník s výbavou Peračník má dve samostatné priehradky uzatvárateľné zipsom pre jednoduchú organizáciu školských potrieb. Peračník obsahuje : 1 x pravítko1 x guma1 x strúhadlo1 x modré pero8 x farebné ceruzky8 x fixkaRôzne motívy* Uvedená cena je za 1 kus.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Peračníky, púzdra |
|---|---|
| EAN: | 8590331910731 |
| Dĺžka: | 19,5 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hmotnosť: | 0,215 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
