Pero 6 farebné Jednorožec 14 cmVeselé 6-farebné pero s motívom jednorožca. Uvedená cena za 1 ks V prípade celého balenia obsah 36 ksAž 6 rôznych farieb tuhyRôzne farebné prevedenia pera, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Písacie potreby |
|---|---|
| EAN: | 8590331926947 |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 36 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
