Pištoľ vodná 2 ksZažite poriadnu zábavu vo vode alebo na súši s touto vodnou pištoľou. Naberte vodu do zásobníka a striekajte. Objem zásobníka 100 ml. Veľkosť: 13,5 x 2,5 x 11 cmBalenie obsahuje 2ks Objem nadržky: 100 ml Vhodné: od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 8590331047871 |
| Dĺžka: | 16 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hmotnosť: | 0,160 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
