Ručný ventilátor Žirafa 17,5cmRučný ventilátor s motívom žirafy sa roztočí pomocou manuálnej páčky. Veľkosť: 9 x 4 x 17,5 cmFarby: zelená, ružová, sivá, žltáVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Didaktické a motorické hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331049301 |
| Dĺžka: | 9 cm |
| Šírka: | 4 cm |
| Výška: | 17,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,045 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
