Skicár A4,40-listov Pastelini fialováSkicár A4 s pevnou krúžkovou väzbou a 40 listami kvalitného papiera s gramážou 190 g/m2. Praktická veľkosť A4, ktorá sa hodí do každej tašky - skvelý spoločník pre študentov i kreatívcov.Ideálne na skicovanie, kresbu a menšie výtvarné projekty. Rozmery: 31 x 21 x 12 mmPočet strán: 40
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výtvarné potreby |
|---|---|
| EAN: | 8596424187554 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 1 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 0,580 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
