Skicár A4 oxybag,40-listov Skicár rozmer A4. Skicár má špirálu na krátkej strane. Obsahuje 40 listov kvalitného papiera 190 g/m², ktorý je vhodný na skicovanie, kreslenie a menšie umelecké projekty. Špirálová väzba: Jednoduché listovanie a vytrhávanie stránObsahuje 40 listovGramáž papiera 190g/m2 Rozmery: 310 × 210 × 10 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výtvarné potreby |
|---|---|
| EAN: | 8596424141594 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 1 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 0,600 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
