Školská súprava 3ks OXY NEXT BunnyVýhodný set batohu, etue JUMBO a vrecka na cvičky. Školský batoh OXY NEXT je ideálny pre deti od 2. – 4. triedy ZŠ. Disponuje anatomicky tvarovaným chrbtom, polstrovanými ramennými popruhmi a hrudným popruhom. Po stranách nájdete dve väčšie vrecká. Či už vaše dieťa bude v batohu nosiť čokoľvek, nič sa mu v ňom nestratí, batoh totiž ponúka veľkorysé množstvo najrôznejších vreciek, veľkých alebo aj malých. Hľadanie kľúčov nehrozí, batoh obsahuje aj držiak na kľúče alebo školský čip. Ľahký, pritom dostatočne veľký pre všetky veci, ktoré chce mať každý školák po ruke. Mysleli sme aj na bezpečnosť vašich detí, batoh je vybavený veľkým množstvom reflexných prvkov. Dno plecniaka je opatrené spevneným nepremokavým materiálom. Vhodné pre deti s výškou od 128 cm. Dĺžka chrbtového panelu je 42 cmObjem 21 lHmotnosť: 970 gNosnosť: 8 kgRozmer: 31 x 42 x 16 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy a vrecká na prezúvky |
|---|---|
| EAN: | 8596424204459 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 16 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 0,970 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | v obale |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
