Školský batoh PREMIUM autoŠkolská aktovka z radu Premium je anatomicky tvarovaná a zaisťuje tak správne usadenie na chrbte. Vystužený chrbát a vnútorná výstuha udržujú stály tvar batohu. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu, široké mäkčené popruhy sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili ramená dieťaťa. Aktovka sa skladá z jednej priestrannej komory, kam sa pohodlne zmestia všetky školské pomôcky pre deti v 1. a v 2. triede. Navyše je opatrená pridanými háčikmi na uchytenie popruhov. Dno plecniaka je z pevného materiálu, chráni tým obsah pred prevrhnutím a vysypaním. Zapínanie je na bezpečnostnú kovovú pracku s reflexnou odrazkou. Predné vrecko je určené na desiatu, nechýba rad reflexných prvkov, vďaka ktorým je aktovka viditeľnejšia. Batoh je ideálny na prvý stupeň do 1. – 3. triedy Dĺžka chrbtového panelu: 33 cmObjem: 27 lHmotnosť batohu: 1,10 kgNosnosť: 8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy a vrecká na prezúvky |
|---|---|
| EAN: | 8596424178149 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 39,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,10 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v obale |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
