Školský batoh Prémium PandaŠkolská aktovka z radu Premium je anatomicky tvarovaná a zaisťuje tak správne usadenie na chrbte. Vystužený chrbát a vnútorná výstuha udržujú stály tvar batohu. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu, široké mäkčené popruhy sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili ramená dieťaťa. Aktovka sa skladá z jednej priestrannej komory, kam sa pohodlne zmestia všetky školské pomôcky pre deti v 1. av 2. triede. Navyše je opatrená pridanými háčikmi na uchytenie popruhov. Dno plecniaka je z pevného materiálu, chráni tým obsah pred prevrhnutím a vysypaním. Zapínanie je na bezpečnostnú kovovú pracku s reflexnou odrazkou. Predné vrecko je určené na desiatu, nechýba rad reflexných prvkov, vďaka ktorým je aktovka viditeľnejšia. Súčasťou je kožušinkový ružový prívesok v tvare srdiečka. Dĺžka chrbtového panelu: 33 cm Objem: 27 lNosnosť: 8 kgHmotnosť batohu: 1,10 kgRozmer: 31 x 39,5 x 20 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy a vrecká na prezúvky |
|---|---|
| EAN: | 8596424209300 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 39,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,10 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | v obale |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
