Sliz s prekvapením dinosaura vo vajíčkuPenový farebný sliz s prekvapením v podobe dinosaura vo vajíčku. Vajce obsahuje figúrku dinosaura a penový slizObjem 140 mlUvedená cena je za 1 ksFarebnú kombináciu zasielame náhodne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelovacie hmoty |
|---|---|
| EAN: | 4820199473708 |
| Dĺžka: | 7 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 8,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
