Színezd ki a tanya állatait matricákkal (Maďarská verzia)
Színezd ki a tanya állatait matricákkal (Maďarská verzia)Szórakoztató matricás könyv a legkisebbeknek! Jó szórakozást, kedvenc időtöltést kívánunk! Könyv méretei : 21 x 29,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá v cudzom jazyku |
|---|---|
| EAN: | 9788084444385 |
| Dĺžka: | 21 cm |
| Šírka: | 0,5 cm |
| Výška: | 29,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,17 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
