Traktor a kombajn s vlečkami sada 19,5 cmSada poľnohospodárských strojov traktora, kombajna s 2 vlečkami. Vyrobené z kovu a plastu. Jazdia na voľný pohon. Rozmery: 19,5 x 5 x 5 cmVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331048724 |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0,180 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
