Traktor s prívesom 17 cmKovový traktor s odnímateľným plastovým návesom. Rôzne návesy v 3 variantoch. Model: traktor s vlečkou, traktor s drevom, traktor s kontajnerom. Ak si želáte konkrétny model napíšte do poznámky k objednávkeMateriál: kov/plastVeľkosť traktora: 17 x 5 x 5 cmVhodné pre deti od 3+Uvedená cena je za 1 kusV prípade balenia obsah 12 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331048687 |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hmotnosť: | 0,095 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
