Tvorba náramkov sadaKompletný set na tvorbu náramkov, ideálny pre kreatívne projekty a osobné šperky. Súčasťou korálky, prívesky, povrázky.Vek: 6+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá |
|---|---|
| EAN: | 8590331047222 |
| Dĺžka: | 16,5 cm |
| Šírka: | 2 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
