Vak na chrbát 33x42cmŠportový vak má pevný a zároveň odolný materiál, ktorý vám pri správnej údržbe poslúži naozaj dlho. Je vhodný na prezuvky, športové nosenie a pod. Predné zipsové vreckoOtvor na slúchadláVeľkosť 33 x 42 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské batohy a vrecká na prezúvky |
|---|---|
| EAN: | 8590331905072 |
| Dĺžka: | 22 cm |
| Šírka: | 2 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnosť: | 0,07 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
