Včela na natiahnutie 7 cmVeselá plastová včela na kolieskach. Jazdí a robí kotúče. Po natiahnutí sa včielka rozbehne, potom sa zdvyhne a prevráti smerom dozadu. Farby: žltá, ružová, modrá, ružováMateriál: plastRozmery: 7 x 7 x 6 cmUvedená cena je za 1 ksV prípade celého balenia obsah 16 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331047697 |
| Dĺžka: | 7 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 16 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
