Visačka na batožinuMenovka na batožinu s remienkom na uchytenie. Vďaka tejto visačke na batožinu sa Vám kufor už nestratí. Ideálne na dovolenku služobné cesty, tábory, školy v prírode ale aj na malé výlety. Na visačku môžete napísať Vaše meno, adresu, telefón a email. Vyrobené z gumy.Nastaviteľný remienokMix druhov Uvedená cena je za 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné kancelárske doplnky |
|---|---|
| EAN: | 8590331239658 |
| Dĺžka: | 9,5 cm |
| Šírka: | 0,5 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 0,035kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
