Vodná puška s nádržkou na chrbát tučniakUžite si leto naplno s roztomilým setom – batôžtek v tvare tučniaka a ručnej vodnej pištole s pumpou. Uzatvárateľný plniaci otvor uľahčuje nalievanie vody a pumpovací mechanizmus umožňuje presné zacielenie vodného prúdu. . Pohodlné nosenie: nastaviteľná dĺžka popruhov pre rôzne postavy detí.Jednoduché plnenie: horný uzatvárateľný otvor na rýchle dolievanie vody.Presná streľba: pumpovacia pištoľ pre cielený prúd vody.Skvelá zábava: ideálna na leto, záhradu i dovolenku.Veľkosť: nádrž 18 x 19 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 8590331047857 |
| Dĺžka: | 31,5 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
