Vrtuľník s efektmi 17 cmSvetelné a zvukové efekty, aktivácia tlačidlom na ľavej strane vrtuľníka. 3 x AG13 batérie súčasťou
Dodatočné parametre
| Kategória: | ostatné autá |
|---|---|
| EAN: | 8590331047758 |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 8 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hmotnosť: | 0,14 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
