Vystreľovacia sada kovových áut 4 ks Zábavný set pre malých pretekárov prináša 4 kovové autá s vystreľovacím zariadením pre rýchle štarty a akčné preteky. Jednoduché ovládanie vystreľovača. Súčasťou je aj dopravná značka a kužele na tvorbu vlastných tratí. Veľkosť autíčok: 7 x 3 x 2 cmSada obsahuje: vystreľovač, 4ks kovových autíčok, 1x značka, 2x kužeľFarba vystreľovača: modrá, červenáVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | osobné, terénne |
|---|---|
| EAN: | 8590331048526 |
| Dĺžka: | 5 cm |
| Šírka: | 13,5 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 0,230 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
