Woow kreatívny set 4in1 Vyfarbovanie a modelovanie
Woow kreatívny set 4in1 Vyfarbovanie a modelovanieFAR FAR LAND - Woow kreatívny set 4in1 Vyfarbovanie a modelovanie Umývateľný obrus ZOO. Plstené hroty, 6 fariebForma DINOMäkké cesto, 9 farieb.Súprava WOOW ART je skutočným pokladom pre mladé talenty! Obsahuje všetko, čo potrebujete na rozvoj kreativity vášho dieťaťa. Obrus na vyfarbovanie je vyrobený z umývateľného materiálu: možno ho vyfarbiť fixkami v súprave, vyprať a znova vyfarbiť. Mäkká plastelína na modelovanie je k dispozícii v 9 žiarivých farbách. Farby možno miešať a vytvárať tak nové odtiene. Použitie formičiek: Mäkkú plastelínu vymiešajte vo forme, umiestnite ju na rovnú a pevnú plochu a potom jednoducho vyberte tvar. Uvoľnite svoju fantáziu! Experimentujte! Unikátne zloženie plastelíny v súprave vyvinula a vyrába ukrajinská spoločnosť. 6 pestrofarebných fixiek. Farebný a umývateľný obrus. Mäkká a farebná plastelína v 9 žiarivých farbách. Umývateľný obrus ZOOPlstené hroty, 6 fariebForma DINOMäkké cesto, 9 farieb
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá |
|---|---|
| EAN: | 7695034406374 |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
