Zošit A4 444 ŠkrečokLinkovaný zošit formátu A4 so 40 listami papiera s gramážou 80 g/m2. Ideálne na písanie poznámok, zápisov alebo na školské úlohy. Rozmer: 20,5 x 29,7 x 5 mmHmotnosť: 232 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské zošity, notesy, diáre |
|---|---|
| EAN: | 8596424201397 |
| Dĺžka: | 20,5 cm |
| Šírka: | 0,5 cm |
| Výška: | 29,7 cm |
| Hmotnosť: | 0,230 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
