Zvieratko jazdiace 13 cmJazdiace zvieratko. Stlačením hlavy sa dá zvieratko do pohybu. Zvieratko jazdí na kolieskách. Varianty: opica, slon, tiger, pesVeľkosť: 13 x 7 x 7,5 cm Uvedená cena je za 1 ksV prípade celého balenia 12 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Didaktické a motorické hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331047970 |
| Dĺžka: | 7,5 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hmotnosť: | 0,080 |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
