Zvieratko s mláďaťom 11,5 cmJazdiace zvieratko s mláďatkom na chrbáte. Stlačením malého zvieratka sa veľké zviera dá do pohybu. Zvieratko jazdí na kolieskách. Varianty: hroch, slon, lev, pesVeľkosť: 11,5 x 7 x 9 cm Uvedená cena je za 1 ksV prípade celého balenia 8 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Didaktické a motorické hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331047963 |
| Dĺžka: | 11,5 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 8,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,085 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 8 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
