Zvieratko s postavičkou sadaPre farmárov a milovníkov zvierat je tu zvieratko s doplnkami a figúrkou. Veľkosť postavičky: cca 6,5 cmVarianty: zajac, kôň, kravičkaVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Figúrky zvierat |
|---|---|
| EAN: | 8590331048717 |
| Dĺžka: | 12 cm |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hmotnosť: | 0,040 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
