Zvieratko z farmy 8 cmFigúrka zvieratka z farmy. Veľkosť figúrky cca 8 cm. Na výber: kôň, kravička stojaca, kravička ležiacaMateriál: tvrdý plastUvedená cena za 1 ksVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Figúrky zvierat |
|---|---|
| EAN: | 8590331048656 |
| Dĺžka: | 9 cm |
| Šírka: | 3 cm |
| Výška: | 13,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,02 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
