Detská kozmetická sada-líčenieMake-up sada obsahuje očné tiene, lícenku, aplikátory. Vhodné od: 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šperky, móda, kozmetika |
|---|---|
| EAN: | 8590331046522 |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 0,09 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
